Nominace a soutěže
Nominace na účes roku Czech and Slovak Hairdressing Awards

Náš salon chce držet krok s moderními trendy, proto se zúčastňujeme některých prestižních soutěží, které nejsou finančním přínosem, jsou však naším dalším posunem vpřed ve světě moderního vzhledu. 

Každoročně probíhá v České a Slovenské republiceHadressing Awards nejprestižnější světová soutěž účesů Czech and Slovak Hairdressing Awards za podpory Schwarzkopf Professional, divize profesionální vlasové kosmetiky firmy Henkel.

 Náš kadeřnický salon se po dva roky účastnil této soutěže o titul Účes roku. Ačkoliv jsme titul nezískali, zkušenosti z této soutěže jsou pro celý náš velmi cenné. V následujících galeriích se můžete podívat, jak celá příprava na soutěž probíhá.

V letošním roce se této nejprestižnější soutěže opět budeme účastnit, podrobné infomace se dozvíte v průběhu roku na našich webových stránkách a na Facebooku.

Fotogalerie Czech and Slovak Hairdressing Awards 2008

Fotogalerie Czech and Slovak Hairdressing Awards 2007

Letos jsme se probojovali do semifinále jiné soutěže - Art Change Image International - o nejlepší změnu image. Výsledky ještě neznáme, ale naše soutěžní snímky si již můžete prohlédnout.

Fotogalerie Art Change Image International

 

MmUyYzFlND