» 2010 AICHI
Jdeme do semifinále na mezinárodní soutěž

Ještě před pár týdny jsme prostřednictvím našich webových stránek hledali modelky pro mezinárodní soutěž o změnu image ART IMAGE CHANGE INTERNATIONAL 2010. Od té doby jsme měnili image, oblékali, líčili, fotili a nakonec posílali fotky.
Velmi nás potěšil dopis, postřednictvím kterého jsme se dozvěděli, že z celkového počtu 471 soutěžících postoupilo celkem 23 týmů včetně naší soutěžící modelky. Z úspěšného postupu do finále se můžeme radovat jen díky součinnosti všech, které se na vzhledu modelky podílely - módní návrhářce Blance Žirovnické, která svědomitě vybírala a kombinovala nejvhodnjěší model, vizážistce Radce Havlíkové, která se starala o líčení modelky, Yvetě Röhrichové, která modelku česala a Oskaru Goliášovi, který modelku fotil.

Semifinále proběhne 19. června v Praze, kam se náš osvědčený tým vydá bojovat o další postup. O tom, jak si povedeme v dalším kole, vás budeme opět informovat.

Prohlédnětě si soutěžní fotky, které postoupily do semifinále.

Soutěžící modelka na Art Image Change International Soutěžící modelka na Art Image Change International
Soutěžící modelka na Art Image Change International Soutěžící modelka na Art Image Change International

 


2. ročník mezinárodní soutěže ART IMAGE CHANGE INTERNATIONAL

Soutěž Art Image Change International je určena všem, kteří mají zájem prezentovat svoji tvorbu ve světě kadeřnické profese a získat patřičné renomé svého jména, týmu nebo salonu. Hlavním záměrem soutěže je představit kadeřnickou tvorbu maximálně originálním a kreativním způsobem.

 

Základní podstatou soutěže je kompletní změna image v souladu s aktuálními trendy, po níž touží každá moderní aktivní žena, a která se odvíjí od souladu vnitřní i vnější krásy. Podmínkou zařazení do soutěže a zároveň hlavní kriterium pro hodnocení proměny je inspirace trendy roku 2010. Soutěž Art Image Change International probíhá ve třech neveřejných kolech. Průběh loňského ročníku si můžete prohlédnout na http://www.artchange.cz/


 

 

ZTk2MTVi