Agentura Yvett Röhrich
První krok do světa velkého modelingu

Proč kurzy modelinguAgentura Yvett Röhrich pořádá vždy jednou ročně modelingové kurzy. Tyto kurzy obsahují výuku chůze, modelingových otoček, základy fotomodelingu, zdravé výživy, kosmetickou a kadeřnickou průpravu, ale též přednášky o společenském chování.

Každá dívka i muž má právo zvýšit si sebevědomí a poučit se, jak se správně chovat a oblékat, aby byl pro svoje okolí co nejatraktivnější. Právě proto do našich kursů přijímáme dívky a muže bez rozdílu výšky a postavy.

Neslibujeme, že se z vás stanou profesionální modelky a modelové. Každý se však dozví, co práce v modelingu obnáší, naučí se správně líčit, tvářit a nosit to, co mu „sluší“.

Závěr kurzu patří absolventské přehlídce, na které mohou všichni ukázat, co se během kurzu naučili. Všichni úspěšní absolventi získají Certifikát, který Vám může pomoci při získávání zakázek u nejrůznějších modelingových agentur.

Nikdy není pozdě, proto pokud o absolvování podobného kurzu uvažujete, neváhejte a obraťte se na nás. Těšíme se na setkání s vVámi!

YjkyYjUyM